صفحه اصلی      شماره تماس : 95119193-021 ( 15 خط)
Filters
Preferences
جستجو
RSS

اخبار

وقتی در مورد نرم افزار های مدیریت تصاویر(VMS) صحبت می کنید چه چیزی اول به ذهن شما می آید؟
ایفسک اسن معتبرترین نمایشگاه امنیتی دردنیا است که هرساله درانگلستان (اکسل پارک لندن) برگزارمیشود. یک ویدیوی جدید IFSEC ادعا دارد که می توان 7دوربین HD را با یک IP آدرس به دلیل کم بودن پهنای باند بر روی سیستم راه اندازی کرد .
لیست 72 شرکت تامین کننده نرم افزار -چهارشنبه, 27 مرداد 1395
راهنمای نرم افزارهای مدیریت تصاویر (VMS) لیست 72 شرکت تامین کننده نرم افزار: این لیست شامل مشخصات 72 شرکت بوده و به شما کمک می کند تا شرکت های مربوطه را بشناسید و بدانید چه گزینه هایی مقابلتان وجود دارد.
شرکت ارکانت ویژن آمریکا در حال مبارزه در مقابل موجی از دوربین های چند تصویره(Multi sensor)از شرکت های اکسیز ، پلکو و به زودی هایک ویژن است و با وجود رقبایی همچون کلون و کاهش قیمت ها در بازار، آنها هم موضع تهاجمی گرفته اند . در این مقاله ما به بررسی دوربین های چند تصویره (Multi sensor)ارکانت و کیفیت آنها برای رقابت و تجزیه تحلیل اینکه کدام بهترین است می پردازیم .
آزمایش دوربین 300 دلاری هایک ویژن
اولین نمایشگاه فن آوری نوین صنایع حفاظتی ایمنی امنیت استان مازندران از تاریخ 95/4/29 الی 95/5/1 برگزار گردید.
مدیر عامل شرکت پلکو با هدف تمرکز بر رشد کاری تعدادی از کارمندان را اخراج کرد بی کار شدن 43 نفر از کارکنان شرکت پلکو باعث بالاگرفتن نگرانی ها در مورد افت و نزول این شرکت شده است . اگرچه سایت IPVM با مدیرعامل شرکت پلکو جلسه ای داشته اند که در آن مدیرعامل این شرکت اذعان داشت که آن ها پایدارتر و محکم تر با هدف تمرکز کاری بیشتر در حال انجام کار هستند و این طرح آنها برای بهبود موقعیت رقابتی بهتر است. در این مقاله مروری بر برنامه های مدیرعامل و آینده شرکت پلکو میکنیم.
پس از ماه ها عدم توفیق در حل مشکلات واضح امنیتی هایکویژن، شرکت ADI توانست آن را برطرف کند.
از 4 سال پیش اکسیز شروع به تولید دام های جدید خود با قیمت پایین کرده است. در آن زمان ، صنعت به خاطر تولید کنندگان چینی و قطعات ارزان آنها بسیار تغییر کرد.
گفتگوی ویژه با آقای محمد خدامی مدیر عامل شرکت پاوان الکترونیک و موسس وب سایت پاوان کالا