صفحه اصلی      شماره تماس : 95119193-021 ( 15 خط)
Filters
Preferences
جستجو
RSS

اخبار

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات، پلیسی، ایمنی و امنیتی زمان : 24 تا 27 مهر ماه 1396 مکان: تهران، مصلای حضرت امام خمینی(ره)
مصاحبه با آقای محمد خدامی مدیر عامل شرکت پاوان الکترونیک در رابطه با سایت " ای پیشه"
شرکت ویجیترون تولید کننده نوآور و پیشرو در زمینه ارائه راه حل های انتقال ویدیو برای هر سه سیستم دوربین های امنیتی IP، آنالوگ و آنالوگ HD است...
شرکت Vigitron برای اطمینان از عملکرد با کیفیت و توانایی محصولات خود...
گنج مشتریان راضی -شنبه, 23 بهمن 1395
اگر تصمیم داشته باشید برای خانه، آپارتمان، ویلا، مغازه، انبار و ...
نمایشگاه اینترسک دبی با بیش از 1300 غرفه دار، بزرگترین نمایشگاه در این صنعت است...
این شرکت که 21 سال پیش در شهرسن دیگو (ایالت کالیفرنیا آمریکا) تاسیس شده است...
اگر مشکلی خاصی پیش نیاید سال 2017 باید سال خوبی برای این صنعت باشد. پرسش های انجام شده از برخی تولید کنندگان نشان از امیدواری برخی از آنها به واقع شدن بعضی از تکنولوژی های جدید دارد و برخی نیز نشان از پیش بینی برخی دیگر در مورد پیش رو داشتن سالی سخت!
در این متن میخواهیم تاریخچه ایی از تغییرات و نوآوری های سیستم های نظارت تصویری ، دوربین مداربسته ، در 10 سال گذشته را بیان می نماییم . البته این متن احتمالا تمام این تغییرات و نوآوری ها را پوشش نخواهد داد ولی سعی می کنیم مهمترین مطالب را بیان نماییم .
اگر شما طرفدار سیستمهای آنالوگ – اچ دی مانند AHD-HDCVI-HDTVI و غیره هستید ، شرکت AXIS پیشنهاد میکند انبارهای خود را از این سیستمها پر نگه دارید. به نظر شرکت AXIS ، دردوسال آینده به مرور زمان این نوع سیستم های پرطرفدار ارزان قیمت جایگاهی در بین سیستمهای مدار بسته ندارند و دیگر تولید انبوهی مانند حال حاضر نخواهند داشت