صفحه اصلی      شماره تماس : 95119193-021 ( 15 خط)
Filters
Preferences
جستجو
RSS

اخبار

این شرکت که 21 سال پیش در شهرسن دیگو (ایالت کالیفرنیا آمریکا) تاسیس شده است...
اگر مشکلی خاصی پیش نیاید سال 2017 باید سال خوبی برای این صنعت باشد. پرسش های انجام شده از برخی تولید کنندگان نشان از امیدواری برخی از آنها به واقع شدن بعضی از تکنولوژی های جدید دارد و برخی نیز نشان از پیش بینی برخی دیگر در مورد پیش رو داشتن سالی سخت!
در این متن میخواهیم تاریخچه ایی از تغییرات و نوآوری های سیستم های نظارت تصویری ، دوربین مداربسته ، در 10 سال گذشته را بیان می نماییم . البته این متن احتمالا تمام این تغییرات و نوآوری ها را پوشش نخواهد داد ولی سعی می کنیم مهمترین مطالب را بیان نماییم .
اگر شما طرفدار سیستمهای آنالوگ – اچ دی مانند AHD-HDCVI-HDTVI و غیره هستید ، شرکت AXIS پیشنهاد میکند انبارهای خود را از این سیستمها پر نگه دارید. به نظر شرکت AXIS ، دردوسال آینده به مرور زمان این نوع سیستم های پرطرفدار ارزان قیمت جایگاهی در بین سیستمهای مدار بسته ندارند و دیگر تولید انبوهی مانند حال حاضر نخواهند داشت
وقتی در مورد نرم افزار های مدیریت تصاویر(VMS) صحبت می کنید چه چیزی اول به ذهن شما می آید؟
ایفسک اسن معتبرترین نمایشگاه امنیتی دردنیا است که هرساله درانگلستان (اکسل پارک لندن) برگزارمیشود. یک ویدیوی جدید IFSEC ادعا دارد که می توان 7دوربین HD را با یک IP آدرس به دلیل کم بودن پهنای باند بر روی سیستم راه اندازی کرد .
لیست 72 شرکت تامین کننده نرم افزار -چهارشنبه, 27 مرداد 1395
راهنمای نرم افزارهای مدیریت تصاویر (VMS) لیست 72 شرکت تامین کننده نرم افزار: این لیست شامل مشخصات 72 شرکت بوده و به شما کمک می کند تا شرکت های مربوطه را بشناسید و بدانید چه گزینه هایی مقابلتان وجود دارد.
شرکت ارکانت ویژن آمریکا در حال مبارزه در مقابل موجی از دوربین های چند تصویره(Multi sensor)از شرکت های اکسیز ، پلکو و به زودی هایک ویژن است و با وجود رقبایی همچون کلون و کاهش قیمت ها در بازار، آنها هم موضع تهاجمی گرفته اند . در این مقاله ما به بررسی دوربین های چند تصویره (Multi sensor)ارکانت و کیفیت آنها برای رقابت و تجزیه تحلیل اینکه کدام بهترین است می پردازیم .
آزمایش دوربین 300 دلاری هایک ویژن
اولین نمایشگاه فن آوری نوین صنایع حفاظتی ایمنی امنیت استان مازندران از تاریخ 95/4/29 الی 95/5/1 برگزار گردید.